DJ Robert

DJ,Wokal, gitara

DJ, Wodzirej wiecznie w ruchu. Na jego głowie jest wiele rzeczy, na które nikt nie zwraca uwagi a które mają ogromny wpływ na całość imprezy. Jest odpowiedzialny za dobrą zabawę i uśmiech na twarzach gości. To w jego gestii jest odpowiedni dobór repertuaru i zachęcenie ludzi do zabawy. Pierwsze kroki jako DJ rozpoczął jako nastolatek. Doświadczenie muzyczne i wokalne zdobywał w zespołach rockowych. Dusza artystyczna,DJ, gitarzysta, kompozytor oraz autor wielu tekstów. Jest od początku istnienia grupy HILO (od 1989 r. założyciel). W życiu prywatny pracownik działu handlowego firmy farmaceutycznej. Poza muzyką jego wielką pasją jest narciarstwo.

Klaudia

Wokal

Obdarzona dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru . Ukończyła Policealne Studium Aktorsko - Wokalne przy Teatrze Muzycznym w Lublinie. Sama pisze teksty i muzykę. Z autorskim materiałem występowała na scenach takich konkursów jak: Festiwal Piosenki Artystycznej Wschody czy finał wojewódzkiego konkursu Open Stage. W 2019 r. zdobyła wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu ,,Alleluja czyli Happy Day'' w kategorii utwór własny. Była aktorką Teatru Kameralnego w Lublinie. Kiedy nie śpiewa nagrywa słuchowiska w ramach cyklu Teatr bez obrazu dla Radia Lublin. 

Patryk 

wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon, trąbka.

Pasją do muzyki zaraził go tata, który w młodości grał na keyboardzie na różnych okolicznych imprezach. W wieku 10 lat zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej I stopnia w Kraśniku grając na fortepianie, którą ukończył z wyróżnieniem w 2014 roku. Poza instrumentami klawiszowymi doskonali swoją pasję muzyczną w orkiestrze dętej w Niedrzwicy Kościelnej grając na trąbce. Ma kilkuletnie doświadczenie sceniczne jako wokalista i klawiszowiec. Jego pasją jest mechanika, którą studiuje na Politechnice Lubelskiej.

Marcin 

Gościnnie - wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon.

Od najmłodszych lat zdradzał zainteresowanie muzyką. Nikogo nie dziwi więc fakt, że z wyróżnieniem ukończył I stopień Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Lubelskim. Niezwykle wyczulony słuch pozwolił mu na perfekcyjne opanowanie gry na instrumentach klawiszowych oraz akordeonie. Marcin jest duszą towarzystwa, świetnie czuje się zarówno w rytmach disco jak i w utworach biesiadnych, a jego jego wokal pobudzi do zabawy każdego – zwłaszcza panie. Jest on człowiekiem orkiestrą a swoje umiejętności kształcił w Kapeli Pieśni i Tańca Ludowego UMCS w lublinie. Jego pasją, z której czerpie wiele inspiracji muzycznych są podróże po świecie gównie po Europie i stanach zjednoczonych. Ponadto lubi siatkówkę oraz dobrą kawę.

Piotr 

Wokal, saksofon, instrumenty klawiszowe, akordeon.

Człowiek orkiestra, multiinstrumentalista, certyfikowany trener wokalny. Producent muzyczny, dyplomowany realizator dźwięku, kompozytor oraz autor tekstów. Założyciel "Art Of Music" oraz Akademii Ekspresji Wokalnej. Najnowszy nabytek zespołu.

Na życzenie klienta - za dodatkową opłatą