Robert

Wokal, gitara

Wodzirej wiecznie w ruchu. Na jego głowie jest wiele rzeczy, na które nikt nie zwraca uwagi a które mają ogromny wpływ na całość zabawy na imprezie. Jest odpowiedzialny za dobrą zabawę i uśmiech na twarzach gości. To w jego gestii jest odpowiedni dobór repertuaru i zachęcenie ludzi do zabawy. Pierwsze kroki muzyczne rozpoczął jako nastolatek. Doświadczenie muzyczne i wokalne zdobywał w zespołach rockowych. Dusza artystyczna, gitarzysta, kompozytor oraz autor wielu tekstów. Jest od początku istnienia zespołu (od 1989 r. założyciel). W życiu prywatny pracownik działu handlowego firmy farmaceutycznej. Poza muzyką jego wielka pasją jest narciarstwo.

Monika

Wokal

Pasjonatka śpiewu i tańca, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła mając zaledwie 6 lat. Wieloletnia tancerka i wokalistka Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej. Występowała na wielu scenach zarówno w Polsce jak i zagranicą, dzięki czemu zdobyła duże doświadczenie estradowe. Uczęszczała na naukę gry na gitarze oraz pianinie, a także do Zespołu Tańca Współczesnego. Z Obecnym zespołem Hilo związała się na stałe.

Prywatnie jest życiową optymistką i kobietą o dużym temperamencie. Swoje życie zawodowe poświęciła na prowadzenie własnej firmy „M&S Mobilny Sekretariat”.

Marcin

Wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon.

Od najmłodszych lat zdradzał zainteresowanie muzyką. Nikogo nie dziwi więc fakt, że z wyróżnieniem ukończył I stopień Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Lubelskim. Niezwykle wyczulony słuch pozwolił mu na perfekcyjne opanowanie gry na instrumentach klawiszowych oraz akordeonie. Marcin jest duszą towarzystwa, świetnie czuje się zarówno w rytmach disco jak i w utworach biesiadnych, a jego wokal pobudzi do zabawy każdego – zwłaszcza panie. Jest on człowiekiem orkiestrą, a swoje umiejętności kształcił w kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego UMCS oraz podczas licznych występów w kraju i za granicą. Jego pasją, z której czerpie wiele inspiracji muzycznych są  podróże po świecie,  głównie po Europie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto lubi siatkówkę oraz dobrą kawę.

Maciej

Wokal, instrumenty klawiszowe, saksofon

Z pozoru najbardziej spokojna osoba w zespole. Ale to tylko pozory. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie saksofonu. Ukończył tytułem muzyka zawodowego Od szóstego roku życia uczęszczał do zespołu pieśni i tańca im. Wandy Kaniorowej. Wiele występów artystycznych i teatralnych. Nagrody i wyróżnienia na konkursach instrumentalnych i wokalnych. Prywatnie pasjonat kulturystyki. Najnowszy nabytek zespołu