DJ Robert

DJ,Wokal, gitara

DJ, Wodzirej wiecznie w ruchu. Na jego głowie jest wiele rzeczy, na które nikt nie zwraca uwagi a które mają ogromny wpływ na całość imprezy. Jest odpowiedzialny za dobrą zabawę i uśmiech na twarzach gości. To w jego gestii jest odpowiedni dobór repertuaru i zachęcenie ludzi do zabawy. Pierwsze kroki jako DJ rozpoczął jako nastolatek. Doświadczenie muzyczne i wokalne zdobywał w zespołach rockowych. Dusza artystyczna,DJ, gitarzysta, kompozytor oraz autor wielu tekstów. Jest od początku istnienia grupu HILO (od 1989 r. założyciel). W życiu prywatny pracownik działu handlowego firmy farmaceutycznej. Poza muzyką jego wielką pasją jest narciarstwo.

Monika

Wokal

Pasjonatka śpiewu i tańca, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła mając zaledwie 6 lat. Wieloletnia tancerka i wokalistka Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej. Występowała na wielu scenach zarówno w Polsce jak i zagranicą, dzięki czemu zdobyła duże doświadczenie estradowe. Uczęszczała na naukę gry na gitarze oraz pianinie, a także do Zespołu Tańca Współczesnego. Z Obecnym zespołem Hilo związała się na stałe.

Prywatnie jest życiową optymistką i kobietą o dużym temperamencie. Swoje życie zawodowe poświęciła na prowadzenie własnej firmy „M&S Mobilny Sekretariat”.

Dawid

Wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon.

Od najmłodszych lat zdradzał zainteresowanie muzyką. Niezwykle wyczulony słuch pozwolił mu na perfekcyjne opanowanie gry na instrumentach klawiszowych oraz akordeonie. Dawid świetnie czuje się zarówno w rytmach disco jak i w utworach biesiadnych, a jego wokal pobudzi do zabawy każdego – zwłaszcza panie. Jest  finalistą konkursu "Disco Star", a swoje umiejętności kształcił w zespołach muzycznych podczas licznych koncertów. Jego pasją, z której czerpie wiele inspiracji muzycznych są  podróże. Uwielbia sport oraz dobrą kawę.

Saksofonista - gościnnie

Saksofonista na życzenie klienta              ( za dodatkową opłatą )

Współpracujemy z czterema muzykami. Głównie absolwenci Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu. Duże doświadczenie sceniczne. Mogą z nami wystąpić na specjalne życzenie klienta, za dodatkowa opłatą. Najnowszy nabytek zespołu